Ogrody skalne

ogrody skalne 10Ogrody skalne cieszą się dużym zainteresowaniem wielu posiadaczy wspaniałych ogrodów. Stanowią znakomitą dekorację i wzbogacają wizualnie każdy ogród. Nadają stylu. Tworzą kontrast, dzięki temu Twój ogród prezentuje się jeszcze piękniej.

Czytaj dalej

Dywany kwiatowe

dywany kwiatoweJuż sama nazwa "dywany kwiatowe" przywołuje w wyobraźni obrazy wielobarwnych kobierców kwitnących kwiatów. Przez cały okres od kwietnia do października (a nawet i dłużej) cieszą oczy wszystkich gości Twojego ogrodu. Szeroka gama kolorów, bądź stonowane i odpowiednio dobrane barwy nie tylko udekorują, ale także przyniosą wiele satysfakcji właścicielom. 

Czytaj dalej

Oczko wodne

oczko wodne 01Małe zbiorniki wodne niczym oazy na pustyni tworzą mikroklimat, nadają romantyzmu oraz umożliwiają jeszcze większą różnorodność roślin (i zwierząt). Dekoracyjny mostek, czy nietypowe zabudowanie zbiornika to coś, co być może uczyni specjalne miejsce wyciszenia i spokoju. Szum kaskady spływającej po kamieniach wody wpłynie kojąco na układ nerwowy i sprawi, że przebywanie w ogrodzie stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Czytaj dalej

Aranżacje

aranzacje centrum ogrodniczePrezentujemy pomysły i przykładowe kompozycje z użyciem roślin i materiałów budowlanych. Dzięki połączeniu bogactwa wyboru jednych i drugich tworzymy niepowtarzalne i wyjątkowe krajobrazy Twojego ogrodu.

Czytaj dalej