Czas na cebulki i nie tylko …

 

  MG 1868 resizeWolnymi krokami przyszła jesień, pora na sadzenie przede wszystkim cebulek ale też kłączy roślin kwitnących wiosną.

 W ofercie naszego centrum znajdą Państwo nie tylko krokusy, tulipany, lilie drzewiaste, ale też irysy, szachownice, piwonie, hiacynty, czosnek, wszystkie te kwiaty dostępne w różnych odmianach.

Czytaj dalej

Rośliny dwuletnie w ogrodzie

 MG 2907

Termin ten odnosi się do roślin, które w pierwszym roku tworzą rozetę liściową a w następnym zakwitają, wydają nasiona i obumierają. Do tej grupy zalicza się także rośliny, które najobficiej kwitną w drugim roku uprawy, natomiast w następnych latach ich wartość zdobnicza maleje i pogarsza się ich zdolność do tworzenia kwiatów.

Czytaj dalej

Rośliny kwitnące na niebiesko

irysNiebieski kolor kwiatów jest bardzo ceniony przez wielu ogrodników ze względu na ciekawy kontrast z zielenią traw i krzewów, a także wspaniale podkreśla inne barwy. Rośliny o niebieskich kwiatach wybijają się z tła i przyciągają wzrok. Świetnie prezentują się także z białymi kwiatami. Przedstawiamy krótkie zestawienie roślin, które kwitną w tym wyjątkowym kolorze.
  Czytaj dalej

5 roślin na komary

komarowiecPrzedstawiamy zestawienie 5 roślin, które pomagają opędzić się od tych krwiopijczych owadów i ograniczyć ich ilość na balkonie czy tarasie.

Pamiętajmy, że przy dużej ilości insektów - same rośliny nie wystarczą. Raczej stanowią pierwszą linię obrony. Cały arsenał środków chemicznych, moskitiery i lampy na pewno pomogą w maksymalnym ograniczeniu ukąszeń. Ostatecznie.. pozostaje swędzenie i maści je łagodzące...

Czytaj dalej

Kontakt

Gardenik Sp. z o.o.

ul. Rzeszowska 95 37-400 Nisko

NIP: 865-22-00-054

REGON: 830475605

KRS: 0000204122

Tel:      15 841 51 11

Fax:     15 841 51 11

E-mail: dwerniknisko@gmail.com

 

Ta strona używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Ta strona używa Ciasteczek, czyli małych plików tekstowych wysyłanych do komputera internauty dla optymalnego korzystania oraz dostosowania wyglądu i zawartości do preferencji użytkownika oraz zbierania i analizowania statystyk (Google Analytics). Cookies są nieszkodliwe ani dla komputera ani dla jego użytkownika i jego danych.

 

Gardenik Sp. z o.o. 2016